Pravidelná preprava osôb

Pravidelná preprava osôb každý víkend

  • najvýhodnejšie trasy smer HOLANDSKO a NEMECKO

Premávame každý týždeň pravidelne v utorok a v sobotu na trase zo Slovenska do Českej republiky, Rakúska, Nemecka, Belgicka, Luxemburgu a v stredu a v nedeľu sa vraciame späť na Slovensko (trasa cez Rakúsko alebo Českú republiku podľa dohody).

Pravidelné cesty

Cesta tam Cez štáty Cesta späť Cez štáty
utorok SK-A(CZ)-D-B-NL streda NL-B-D-A(CZ)-SK
sobota SK-A(CZ)-D-B-NL nedeľa NL-B-D-A(CZ)-SK

Ak potrebujete prepravovať osoby alebo tovar pravidelne v iných termínoch alebo po iných trasách, radi Vám vyhovieme.
Cena sa upravuje dohodou. Rezervácia je nutná telefonicky pár dní vopred.

Nepravidelná preprava osôb

Nepravidelnú prepravu poskytujeme do Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Chorvátska ale aj do iných krajín v EÚ. Termíny a ceny sa stanovujú dohodou individuálne podľa cieľovej krajiny a počtu prepravovaných osôb. Trasu je možné dohodnúť aj v priebehu týždňa.

Odchody zo Slovenska v smere Rakúsko, Nemecko, Holandsko a Belgicko sú plánované v utorok a štvrtok, avšak je možné dohodnúť aj iný termín podľa Vašich požiadaviek. Termín, trasu ušitú na mieru a pod. si môžete dohodnúť na telefónnych číslach v kontaktoch.

Transfer na letiská

Prečo čakať na vlak alebo inú hromadnú prepravu? S nami prídete na letisko včas a pri návrate nemusíte na nikoho čakať. Privítame Vás priamo pred letiskovou halou a bezpečne prepravíme až domov.

Službu poskytujeme pre letiská v Bratislave, Prahe, Budapešti a Viedeň-Schwechat. Zabezpečujeme ako dovoz na letiská tak aj odvoz z nich. Zároveň nezáleží na čase odletu/príletu, transfery zabezpečujeme NONSTOP.

Rozvoz osôb na dovolenkové pobyty

Nerobte si starosti s prepravou na dovolenku. Idete predsa odpočívať. Tak prečo by ste mali prísť na dovolenku unavení? My Vás prepravíme bezpečne a Vy si už len užívate. Naša preprava osôb poskytuje prepravu do dovolenkových destinácií Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Chorvátska a iných krajín EÚ. Termíny a ceny sa stanovujú dohodou individuálne podľa cieľovej krajiny a počtu prepravovaných osôb. Trasu je možné dohodnúť aj v priebehu týždňa.

Základný batožinový priestor má objem 500l. Lyže alebo snowboard patria do základnej batožiny, no je nutné ich nahlásiť pri rezervácii. Viac batožiny alebo nadrozmernú batožinu je potrebné vopred dohodnúť telefonicky.

Po dohode sú Vám k dispozícii

  • Truhla - podľa potreby
  • Vozík - prepravime váš nábytok a iné veľké predmety
  • Autokára - možnosť prepravy vozidiel

Prepravovať je možné aj rodinného miláčika. Psy a iné zvieratá je možné prepravovať po osobnom kontakte a zabezpečení určitých podmienok.

2013 © WWW.PREPRAVAOSOB.NET | VOLAJTE +421 903 039 294 | WEB VYHOTOVILI TOKENBROS.COM